ВАРЕНЦОВ Сергій Сергійович

(15.09.1901–01.03.1971).

У 1930-х – нач. полкової школи 25 ап (25 сд КОВО). У берез. 1941 – нач. артилерії 40 А (КОВО).

У верес. 1943 – ген.-лейт. артилерії, ком. артилерією Воронезького фронту.

Звання ГРС присвоєно 29.05.1945. Позбавлений звання ГРС 12.03.1963 у зв’язку зі справою Пеньковського.