КОЦЕБА Григорій Андрійович

(29.11.1917–04.03.1943).

У 1941 – лейт., ком. ланки окр. ескадрильї 44 вад (6 А, ПЗФ). До жовт. 1941 здійснив 40 бойових вильотів на знищення живої сили і бойової техніки пр-ка, завдавши йому значних втрат. 22.09.1941 підпалив підготовлений для наведення переправи через р. Оріль будівел. матеріал і понтони, зірвавши переправу ворожого угруповання.

Звання ГРС присвоєно 20.11.1941.