РИЧАГОВ Павло Васильович

(15.01.1911–28.10.1941).

Ст. лейт., ком. загону винищувачів. Учасник бойових дій в Іспанії 1936–1937. Згодом – ген.-лейт. (1940), заст. наркома оборони СРСР (з лют. 1941). Депутат ВР СРСР 1-го скликання від Лубенського в. о. Полтавської обл. Репресований.

Звання ГРС присвоєно 31.12.1936. Позбавлений звання ГРС 21.03.1947. Відновлений у званні ГРС 22.04.1969.