ЄВСТАФІЄВ Іоанн Григорович

 (27.01.1817, м-ко Нові Санжари Кобеляцького пов. Полтавської губ., тепер смт, райцентр Полтавської обл. – 18.01.1903, там само) – священнослужитель.

Закінчив Переяславську духовну семінарію (1839). Здобувши освіту, повернувся до рідного м-ка, де 26.10.1840 був рукопокладений у сан ієрея Миколаївської церкви. 03.03. 1880 обраний духівником благочинія. 31.12.1890 – вийшов поза штат.

Нагороджений набедреником (1859), фіолетовою скуфією (1872), камилавкою (1889), орденом св. Володимира 4 ст. (1900). Похов. на погості церкви.

Літ.: Г-ский Н. Священник Иоанн Григорьев Евстафиев (Некролог) // ПЕВ.ЧН. – 1903. – № 13. – 1 мая. – С. 612-617.

Т. П. Пустовіт.