НОСЕНКО Євген Олександрович

(29.11. 1964, м. Полтава) – священнослужитель.
Закінчив СШ № 18 м. Полтава (1982). З 1983 до 1985 проходив строкову службу у лавах Радянської армії. З 1985 до 1994 працював на підприємствах м. Полтава. З 1993 до 1994 проходив послух паламаря та псаломщика при Успенській церкві м. Полтава. 27.03.1994 митрополитом Київським, заст. патріарха Київського і всієї Руси­України Філаретом у Володимирському кафедральному соборі Києва рукопокладений у сан диякона і призначений до Успенської церкви м. Полтава, 21.02.1995 рукопокладений у сан священика і призначений штатним священиком Успенської церкви м. Полтава. 03.04.1997 переведений штатним священиком до Покровської церкви м. Полтава. Брав активну участь у відбудові обох церков. З 31.08.2000 – настоятель Богоявленської церкви с. Супрунівка Полтавського р­ну. З 05.04.2004 – настоятель церкви ікони Пресвятої Богородиці «Несподівана радість» м. Полтава (до 10.12.2004 – за сумісництвом), збудованої його зусиллями. З 29.05.2008 – настоятель церкви св. архістратига Божого Михаїла с. Соснівка Полтавського р­ну (за сумісництвом). 07.04.2004 уведений у сан протоієрея. Нагороджений правом носіння палиці (2005).
О.М. Ільченко, о. К. Остроушко.