СУШКИ с., Козельщинський р­н. Православної Церкви (УПЦ МП) громада. Успенська церква.

Час спорудження першої дерев’яної церкви невідомий. Встановлено, що церква на хут. Кринки (тепер у складі с. Сушки) діяла у 1920-х – 1 пол. 1930-х. Священиком був Бриньба Мусій. Його матушка керувала церковним хором. У 1935 церкву розібрано, а будівельні матеріали вивезено в Козельщину.
З 1992 в Сушках діє молитовний будинок, створений в приміщенні старого сільського клубу та б­ки. Велика роль в облаштуванні молитовного будинку належала Андрію Захаровичу Сушку, Івану Павловичу Сушку та багатьом ін. жителям села.
Релігійна громада заре-єстрована 10.02.1994 за № 37.
Спочатку священиком був о. Миколай, який приїздив на службу з Бреусівки. З 1993 ? священиком служив Василь Михайлович Головчак, родом із Західної України (правив 7 років). Його матушка Наталія керувала хором. Потім 9 міс. молитовний будинок очолював о. Афанасій, який приїздив з м. Комсомольськ. Із 2002 настоятелем молитовного будинку служить Василь Вікторович Чернявський, уродж. с. Бреусівка. При молитовному будинку діє хор у складі Віри Григорівни Сушко, Парасковії Григорівни Дубини, Людмили Іванівни Радченко, Миколи Адамовича Кісільчука.
Літ.: РГПО, 2008. – Арк. 41.
Н. О. Кивва.