БОГАЦЬКИЙ Тимофій Степанович

(? – 19.06/02.07.1916, м. Київ) – священнослужитель.

Закінчив Полтавську духовну семінарію (1873). З 28.08.1873 – доглядач Переяславського духовного училища, з 10.08.1876 – викладач чистописання училища, з 01.10.1876 – священик Соборно-Успенської церкви м. Переяслав, де прослужив 40 років. Нагороджений наперсним хрестом (1898), орденом св. Анни 3 ст. Похов. біля Успенської церкви м. Переяслав.

Літ.: ПЕВ (дополнение). – 1904. – 1 нояб. – № 31. – С. 3-4; Ванчаков А. Памяти протоиерея о. Тимофея Богацкого // ПЕВ.ЧН. 1916. – 1 авг. – № 15. – С. 1432-1436.

В. В. Коротенко.