СОВАЧОВ Іван Васильович

(бл. 1859 – не раніше 1912) – священнослужитель.
Навчався у Полтавській духовній семінарії, 1876 закінчив середнє відділення, але через хворобу іспити не складав. Викладав у Дащенківському народному училищі Лохвицького пов., 17/29.05.1888 отримав місце псаломщика у соборній Святодухівській церкві м. Ромни. Висвячений на стихаря 25.06/07.07.1889. Переведений 22.03/03.04.1890 до церкви Різдва Христового м­ка Рашівка Гадяцького пов., 28.09/10.10.1890 – до Преображенської церкви с. Хитці Лохвицького пов. З 17/29.12.1890 – псаломщик Покровської церкви с. Ступаківка При-луцького пов., залишився на цій посаді після отримання дияконського сану 08/20.09.1893. Переведений 26.10/07.11.1895 псаломщиком до церкви Іоанна Богослова с. Старовірівка Костянтиноградського пов.
О. П. Ротач.