У Полтаві попрощалися із загиблим на Донеччині Євгеном Анацьким

У Полтаві провели в останню путь солдата Євгена Анацького, який загинув 15 серпня на Донеччині. Він був спортсменом, митцем і громадським діячем.
Сьогодні у Свято-Успенському кафедральному соборі ПЦУ відбулася панахида за Євгеном Анацьким. Близькі, друзі та небайдужі полтавці згадували його як активну, творчу людину, яка багато зробила для міста.
Євген народився 28 жовтня 1986 року. Навчався у полтавській школі №11, де його запам'ятали як винахідливого та спортивного хлопця. Після школи здобував архітектурну освіту, добре малював і креслив, цікавився музикою.
У 2000-х та на початку 2010-х він долучився до створення реп-фестивалю «Полтавський шлях», а також був лідером гурту «Без обмежень». Окреме місце в його житті займало кіокушин карате: Євген сам виступав на змаганнях, здобував призові місця, згодом став тренером і суддею. Цю любов до спорту він передавав доньці, яку залучав до занять.
У цивільному житті чоловік займався підприємництвом: заснував студію дизайну архітектурного середовища, створював квест-кімнати, відкрив власну тату-студію. Також він любив подорожувати, особливо в гори, і ці захоплення розділяв із донькою.
До війська Євгена призвали 1 квітня 2026 року. Він служив оператором безпілотних літальних апаратів у відділенні безпілотних авіаційних комплексів. Понад 50 діб військовий перебував на бойовій позиції, виконуючи завдання із захисту України.
Євген Анацький загинув 15 серпня 2026 року на Донеччині під час бою за Україну, її свободу та незалежність. У нього залишилися родина, зокрема донька, для якої він був прикладом і підтримкою.
Читайте також
Ще в розділі «Події»
- День Прапора України: історія синьо-жовтого стяга від Львова до сьогодення
- Територію музею Коновальця у Зашкові зроблять інклюзивною
- У Херсоні показали фільм «Сліди» про жінок, які пережили окупацію
- Полтавський футболіст Родрі: шлях до звання найкращого гравця ЧС-2025
- 35 років Незалежності: як Дніпро відзначає ювілей




