14-річний хлопець врятував потопаючого за допомогою ласо у США

14-річний Джорі Томас під час відпочинку в американському штаті Монтана почув крики про допомогу й, не розгубившись, використав ласо, аби витягнути на берег чоловіка, якого несла течія.
Подія сталася на річці Єллоустоун у вихідні, коли хлопець гостював у дідуся з бабусею. Почувши крики, він побачив, що четверо людей на плоту й дошці для веслування зіткнулися з опорою моста. Троє змогли дістатися берега самотужки, а одного чоловіка сильна течія почала відносити вниз.
Джорі вибіг з дому, взяв ласо, яким тренувався на ранчо, зайшов у воду майже по груди й попросив потопаючого відпустити предмет, за який той тримався. Із першої спроби хлопець накинув петлю на руку та шию чоловіка.
Разом з іншим очевидцем вони витягли потерпілого на берег до того, як течія віднесла б його до небезпечної ділянки з порогами та заторами.
Шериф округу Світ-Грасс Алан Роннеберг зазначив: «На мою думку, Джорі на сто відсотків врятував цій людині життя. Якби він не втрутився, шансів безпечно дістатися берега майже не було».
Сам Джорі розповів, що останнім часом багато тренувався працювати з ласо, ловлячи манекени та допомагаючи на ранчо. Після порятунку він скромно сказав рідним: «Гадаю, я щойно врятував життя». Рятувальники й правоохоронці підтвердили, що це справді було так.
Читайте також
Ще в розділі «Громада»
- У Полтаві мотопатруль зупинив двох підлітків на мотоциклах без номерів
- Директор фірми з Дніпра підозрюється у розкраданні коштів на ремонті музею на Херсонщині
- У Чорнухах створили нову патріотичну організацію
- Фелпс зізнався, що був на межі самогубства після Лондона-2012
- Мільйони на водоканал та газові генератори: що чекає на Полтаву





