І
Історія ПолтавщиниМинуле і сьогодення краю
Знайти

Конфлікти на пункті перетримки тварин у Полтаві: що відбувається

·302 слівредакція
Конфлікти на пункті перетримки тварин у Полтаві: що відбувається

Працівники Пункту перетримки бездоглядних тварин при КАТП-1628 у Полтаві розповіли про напруженість у стосунках із деякими зооволонтерами. Основна причина — недотримання рекомендацій щодо поводження з тваринами.

У Полтаві на Пункті перетримки бездоглядних тварин, що працює при КАТП-1628, періодично виникають конфлікти між працівниками та частиною зооволонтерів. Про це розповіла фахівчиня дільниці з регулювання чисельності бездоглядних тварин КАТП-1628 Анна Кондра.

За її словами, волонтери часто приїжджають на кілька годин кілька разів на тиждень, гуляють лише з певними собаками, але вважають, що знають тварин краще за персонал. Вони не завжди прислухаються до прохань працівників. Наприклад, є зауваження щодо нашийників, придбаних за бюджетні кошти: їх кидають у калюжі, через що вони псуються, а можливості постійно сушити їх немає. Волонтери також натягують і розтягують нашийники.

Анна Кондра додала, що волонтери роблять багато корисного для пункту та тварин, але настав час почути й працівників.

Начальниця дільниці регулювання чисельності бездоглядних тварин КАТП-1628 Людмила Хоменко зазначила, що конфлікти виникають не з усіма, усе залежить від людей. Працівники працюють з 7:00 до 19:00, майстри-утримувачі — з 8:00 до 17:00. Волонтери ж приходять на пару годин, наприклад, з 10:00 до 12:00 або з 13:00. Вони можуть побачити неприбраний вольєр чи щось не на своєму місці й одразу починають скандал, не знаючи, що було зроблено протягом дня.

Хоменко наголосила, що всі роботи з утримання тварин — прибирання, годування, заміна води — виконуються виключно робітниками.

Із 26 березня 2025 року на сайті КАТП-1628 полтавці можуть подати онлайн-заявку на адопцію безпритульної тварини.

Читайте також