22 бетонні урни за 101 тисячу: куди їх встановлять у Полтаві

КП «Декоративні культури» придбало 22 бетонні вуличні урни за 101 200 грн. Вони з'являться у Студентському сквері та біля пам'ятника Сковороді.
Комунальне підприємство «Декоративні культури» уклало договір на постачання 22 бетонних вуличних урн. Закупівлю провели без електронної системи — через те, що попередні відкриті торги не відбулися.
Спочатку, у червні 2026 року, оголосили тендер з очікуваною вартістю 104,5 тис. грн. Охочих взяти участь не знайшлося, тому процедуру скасували. Це дозволило замовнику, згідно з нормами воєнного стану, укласти прямий договір із постачальником.
Нову угоду підписали з ФОП Анжелою Карпенко, яка зареєстрована в Харкові. Вартість склала 101 200 грн без ПДВ, тобто 4 600 грн за одну урну. Товар мали доставити до 10 липня 2026 року.
Урни встановлять на двох локаціях: у Студентському сквері — 20 штук, і біля пам'ятника Григорію Сковороді — 2 штуки.
Згідно з технічними вимогами, урни виготовлені з бетону, без кришки, заввишки 70 см та габаритами 40х40 см. Кожна має оцинковане відро з відсіком для гасіння сигарет.
Читайте також
Ще в розділі «Події»
- Полтавські поліцейські знищили майже 30 тисяч кущів конопель у спецоперації
- У Херсоні розповіли про «загублені історії» міських вулиць
- У Полтаві запрацювала цифрова карта проблем міста 15-80
- У Полтавській області офіційно працює 100 медіа: підсумки півріччя
- 22 випадки хвороби Лайма за тиждень: де найбільше хворих на Полтавщині





