ЛАСК творить історію: неймовірний камбек і вихід у Лігу чемпіонів

Австрійський ЛАСК здійснив фантастичний камбек у кваліфікації Ліги чемпіонів, обігравши «Селтік» із рахунком 5:1 після поразки 0:3 у першому матчі. Тепер клуб уперше в історії зіграє в основному етапі турніру.
У матчі-відповіді плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів ЛАСК влаштував справжній спектакль для вболівальників. Після розгромної поразки на виїзді від «Селтіка» (0:3) австрійці вдома зуміли не лише відігратися, а й вийти вперед, завершивши основний час із рахунком 4:1, що перевело гру в овертайм.
Шотландці відкрили рахунок на 21-й хвилині зусиллями Каллума Макгрегора. Проте господарі швидко оговталися: Мозес Усор зрівняв рахунок на 32-й хвилині, а Роберт Любічич вивів команду вперед на 48-й. Семюел Аденіран додав третій гол на 58-й хвилині, а Флоріан Флеккер у компенсований час зробив рахунок 4:1, змусивши глядачів повірити в диво.
В екстратаймах ЛАСК продовжив тиснути, і Аденіран оформив дубль на 109-й хвилині, закріпивши перемогу 5:1. Таким чином, австрійський клуб уперше в своїй історії пробився до основного етапу Ліги чемпіонів, тоді як «Селтік» продовжить виступи в Лізі Європи.
Цей розіграш ЛЧ став третім після реформи, що замінила груповий турнір на загальний етап. Жеребкування відбудеться завтра, 27 серпня, у Монако. Україну в основному раунді представлятиме донецький «Шахтар».
Читайте також
Ще в розділі «Кримінал»
- На Полтавщині затримали студента, який готував замах на командира військової частини
- Зеленський: вигуки «Сирський — чорт» — це перебір, але питання до головкома були
- Кераміка з Курайї: перший бренд в історії проіснував понад 1000 років
- На Полтавщині військового судитимуть за продаж зброї на 800 тисяч
- Тренер Полтави розкритикував команду після вильоту з Кубка України







