І
Історія ПолтавщиниМинуле і сьогодення краю
Знайти

На Полтавщині попрощаються з двома захисниками: коли і де

·197 слівредакція
На Полтавщині попрощаються з двома захисниками: коли і де

У серпні Полтавщина втратила двох захисників — Микиту Нестерова з Кременчука та Дениса Никифорова з Кобеляцької громади. Стали відомі дати та місця прощань.

У Кременчуці та Кобеляцькій громаді оголосили про загибель двох військовослужбовців, які боронили Україну від російських окупантів.

Микита Нестеров, молодший сержант, командир екіпажу перехоплювачів БПЛА десантно-штурмової бригади, помер у лікарні 13 серпня від травм, отриманих під час авіаудару РФ у Синельниківському районі Дніпропетровщини. Йому було 27 років. Він народився 19 грудня 1998 року, закінчив Кременчуцький ліцей № 6 та мешкав у Кременчуці.

Прощання з Микитою відбудеться 20 серпня: о 10:00 — у Міському Палаці Культури, о 11:00 — у Свято-Миколаївському соборі, о 12:00 — виїзд на Свіштовське кладовище.

Денис Никифоров, старший солдат, навідник механізованої роти окремої механізованої бригади, загинув у бою 9 травня 2025 року поблизу села Троїцьке Покровського району Донецької області. Йому було 34 роки, він народився 22 грудня 1990 року та походив із Кобеляцької громади.

Із Денисом прощатимуться 19 серпня у селі Придніпрянське.

Читайте також